Projekt, współpraca, integracja… MOTYWACJA!

Działalność non-profit wymaga wiele wysiłku, poświęcenia oraz samodyscypliny, aby projekt mógł odnieść zamierzony sukces. Wrocławski Bieg Akademicki tworzy wspaniałe 19 osobowości, które poświęcają swój wolny czas, by powstało niezwykłe wydarzenie.

W pierwszym poście przedstawiliśmy nasze wydarzenie, jego charakterystykę oraz historię powstania. Tym razem bardzo chciałabym Wam przybliżyć team projektowy kształtujący całe wydarzenie. Co roku wybierane są nowe osoby tworzące zespół projektowy naszego Biegu, które są najlepsze w swoich działkach czyli administracji, finansach, promocji, logistyce czy kontaktach zewnętrznych. W tej edycji przygotowania do wielkiego finału, który swoje miejsce ma już 13 maja, łącznie będą trwały aż 301 dni.

Co motywuje 19 osób, by przez 301 dni wspólnie tworzyć jeden projekt działając wyłącznie non-profit? Przede wszystkim cel dla którego to robią. Widok tysiąca osób w jednym miejscu, które przyszło, aby pobiec. Pobiec nie tylko dla siebie, ale również dla osoby, która potrzebuje funduszy na polepszenie zdrowia i życia.

Motywuje nas również chęć zdobywania nowej wiedzy, doskonalenia umiejętności, zdobywania bezcennego doświadczenia. Dzięki uprzejmości naszych starszych kolegów, byłych członków Informacji Kulturalno- Sportowej Studentów, mieliśmy możliwość wspólnie uczestniczyć już w dwóch szkoleniach. Pierwsze zostało przeprowadzone przez Marlenę Mazur, założycielkę Inspiring Communication, która odkryła przed nami tajemnice kreatywnego marketingu i pokazała najnowsze sposoby promocji. Drugim naszym gościem był Kamil Janik – jeden z założycieli Grupy Eventowej Compani. Na spotkaniu przedstawił nam metody radzenia sobie z problemami oraz podzielił się z nami swoimi sposobami na motywację do pracy.

Jak na studentów przystało, oprócz zdobywania nowej wiedzy bardzo ważna dla nas jest również integracja, która pozwala nam się zgrać i wzajemnie poznać.

Przeżywamy razem najważniejsze chwile w roku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy uczciliśmy Wigilię, sto dni do biegu oraz całym zespołem świętowaliśmy X urodziny naszej organizacji.

Dbamy również o naszą kondycję poprzez wspólne wyjścia na lodowisko czy do parku trampolin.

Co więcej, w ostatni czwartek nasi cudowni Panowie z teamu przygotowali dla wszystkich Pań niespodziankę z okazji Dnia Kobiet w postaci pączków od “Bite a donut” 🙂

Ale nie samymi przyjemnościami człowiek żyje! Poza tym wszystkim spędzamy razem dużo czasu na pracy, planowaniu, podsumowywaniu i dyskutowaniu o tym, jak będzie wyglądał Bieg oraz czym Was zaskoczymy podczas wydarzenia. Co tydzień w czwartek spędzamy długie godziny na zebraniach, aby dopracować najmniejszy szczegół projektu.

Dzięki wspólnej pracy oraz integracji bardzo wytrwale dążymy do celu, jakim jest IV Wrocławski Bieg Akademicki. Na efekty naszej pracy będziecie musieli jeszcze trochę poczekać bo… do biegu zostały aż 63 dni. Efekt naszych prac na pewno będzie tak cudowny jak ludzie, którzy pracują na jego sukces przez 301 dni.

Monika

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Najważniejsze informacje przed biegiem

Już jutro odbywa się BNY Mellon V Wrocławski Bieg Akademicki. U nas praktycznie wszystko gotowe! Medale na miejscu, nagrody czekają, pakiety spakowane,

Siła biegowa

Cześć Biegacze, Jak wasza forma? Trenujecie? Warunki pogodowe są w kratkę, ale zdecydowanie budząca się do życia wiosna powinna napawać nas większą

Trening = Izotonik? Lepiej zrób go sam!

Cześć! Większość z nas jak przygotowując się na trening, czy na bieganie oprócz odpowiedniego stroju i obuwia bierze ze sobą izotonik. Nie

Kategorie