Konkurs „Palimy Świąteczne Kalorie”

Święta, święta i po świętach. Nieubłaganie nastąpił koniec Świąt i czas powrotów do swoich codziennych obowiązków. Koniec z całodniowym przesiadywaniem w domu przy stole, jedzeniu, którego było co niemiara przez ostatnie dwa dni. Lodówka pękała w szwach. Czujesz to w obwodzie swoich spodni? To znaczy, że święta się udały 😀 Teraz czas trochę się poruszać i spalić świąteczne dodatkowe kalorie, które z pewnością każdy z nas dostarczył swojemu organizmowi 😉 Aby Was zmobilizować i zmotywować do dodatkowej poświątecznej aktywności fizycznej ogłaszamy konkurs! Część teamu WBA już dzisiaj postanowiła pobiegać i spalić wczorajsze obżarstwo (albo zrobić miejsce na dzisiejsze). Niemniej jednak udało się przyodziać strój sportowy, założyć buty, wyjść z domu i pobiegać – to już sukces! Na dowód kilka zdjęć:

Monika

Dystans: 3,3 km

Czas: 22:54

Iza

Dystans: 3,79 km

Czas: 25:44

Ewa

Dystans: 5 km

Czas: 33:06

Michał

Dystans: 5,64 km

Czas: 39:44

A teraz czas na Was! Ogłaszamy konkurs “Palimy Świąteczne Kalorie”, który polega na wrzuceniu Waszego zdjęcia z treningu/biegu lub screena z aplikacji mobilnej mierzących Waszą aktywność (np. Endomondo) i odpowiedzeniu na 4 krótkie pytania:

    1. Jaki rodzaj aktywności fizycznej uprawiałeś?
    1. Ile czasu zajęło Ci wykonywanie danej aktywności fizycznej?
    1. Ile kilometrów pokonałeś/aś (opcjonalnie – jeśli można to określić)?
  1. Ile kawałków ciasta zjadłeś/aś podczas Świąt Wielkanocnych?

Zdjęcie wraz z odpowiedziami na pytania umieszczajcie na naszym FP pod postem konkursowym. Wygrywają dwie osoby, a udział może wziąć każdy – nawet osoby, które zakupiły już pakiet 🙂 Dokładne informacje o całym konkursie i jego przebiegu znajdziecie w regulaminie dostępnym na:

https://bit.ly/2pWFJhG

Podejmijcie wyzwanie!

Macie czas do końca tygodnia!

Piona Michał

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej wpisów

Z miłości do pomagania

Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu jednak nie oznacza to, że drużyna Wrocławskiego Biegu Akademickiego leżała przez ten czas brzuchami do

Kategorie