Wybór odpowiednich słuchawek do biegania może znacząco wpłynąć na komfort i przyjemność z uprawiania sportu. Przede wszystkim, zwróć uwagę na technologię bezprzewodową, ponieważ czajenie się z plączącymi się kablami to ostatnia rzecz, na którą masz ochotę w trakcie biegu. Wiele modeli, szczególnie te w kolorze czarnym, które są uniwersalne i eleganckie, oferuje stabilne połączenie Bluetooth, co jest kluczem do nieprzerwanego odsłuchu.
Spis treści
Różnice między modelami mogą obejmować czas pracy na baterii. Wybieraj te, które oferują co najmniej 6-8 godzin nieprzerwanego działania, co wystarczy na kilka sesji treningowych. Ważna cecha to także odporność na pot i wodę, opisywana jako klasa wodoodporności IPX. Dobre słuchawki do biegania powinny mieć co najmniej stopień IPX4.
Zastanów się nad wyborem modelu z zabezpieczeniem przed wypadaniem z ucha. Dla lepszej stabilności, preferuj modele z elastycznymi haczykami lub silikonowymi końcówkami, które dobrze dopasowują się do ucha. Jest to istotne szczególnie podczas dynamicznych ruchów.
Pamiętaj także o obecności funkcji redukcji szumów z otoczenia, która pozwala w pełni skupić się na muzyce czy podcastach, jednak w przypadku słuchawek do biegania należy rozważyć opcje, które częściowo przepuszczają dźwięki z zewnątrz dla bezpieczeństwa. Dzięki powyższym wskazówkom znajdziesz idealne zniewalająco czarne słuchawki, które spełnią Twoje potrzeby biegowe.
Ranking dla: Słuchawki do biegania Kolor: czarne. Wybieramy dla Was 20 z 1553 produktów. Średnia cena produktów z tej kategorii to 321 zł. Top producent: JBL. Na pierwszym miejscu mamy Technics EAH-A800E-K czarne ze średnią ceną 739 zł (trend ceny: rośnie). W tylu sklepach można porównać cenę: 5. Najtańszy produkt Baseus Eli Sport 1 Bluetooth 5.3 czarny kosztuje 241 zł (trend ceny: maleje). A najwięcej kosztuje Technics EAH-A800E-K czarne, czyli 739 zł (cena: rośnie). Poniżej zestawienie.
Ranking TOP 20
Najlepsze produkty: Słuchawki do biegania, Kolor: czarne - Ranking
1. Technics EAH-A800E-K czarne
Zalety
- Doskonała jakość dźwięku
- Zaawansowana redukcja szumów
- Długi czas pracy baterii
- Wygodne, miękkie nauszniki
- Możliwość podłączenia dwóch urządzeń
Wady
- Brak wodoodporności
- Stosunkowo wysoka waga
- Cena może być wysoka
Opinie
Technics EAH-A800E-K to słuchawki, które oferują bardzo dobrą jakość dźwięku i wygodę noszenia, szczególnie dzięki aktywnej redukcji szumów i miękkim nausznikom. Docenić można również długi czas pracy na baterii oraz możliwość jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń.
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | nauszne |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 4 Hz |
| Częstotliwość maks. | 40000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Impedancja | 34 Ohm |
| Długość przewodu | 1 |
| Waga | 298 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | 40 h |
| dodatkowe informacje | Regulowany pałąk, Miękko wyściełany pałąk, Miękkie nauszniki z gąbki, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Wbudowane 8 mikrofonów, Sterowanie głosem, Możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie, Współpraca z asystentem głosowym, Dedykowana aplikacja, Tryb świadomości otoczenia, Redukuje hałas otoczenia, Automatyczne odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 40 mm |
| Przeznaczenie | audiofilskie, sportowe |
| Pasmo przenoszenia | 4 - 40000 Hz |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącze | Jack 3.5 mm,, USB typ C |
| Wodoodporność | Nie |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | tak |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
| EAN | 5025232919208 |
Gdzie kupić:
2. JBL Endurance Pace Douszne Bluetooth 5.4 Czarno-szary
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | DOKANAŁOWE |
| Typ | BEZPRZEWODOWE |
| Impedancja | 32 Ω |
| Waga | 32 g |
| Mikrofon | TAK |
| Regulacja głośności | tak |
| Kolor | Czarno-szary |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, na siłownię, do biegania, na rower |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Komunikacja | bluetooth |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | tak |
| Transmisja bezprzewodowa | 5.4 |
| EAN | 1200130028267 |
Gdzie kupić:
3. JBL Tune Buds 2 ANC Wodoodporne Czarny
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | douszne |
| Typ | True Wireless, bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 |
| Częstotliwość maks. | Do biegania, Do biura, Do podróży, Do telefonów, Na rower, Na siłownię, do 48, Dokanałowe, Bluetooth, 20, 20000, 95, Tak, Tak, Czarny |
| Czułość | 100 dB |
| Impedancja | 16 |
| Waga | 42,6 g (etui) |
| Mikrofon | TAK |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czas pracy | do 48h |
| dodatkowe informacje | 6 mikrofonów, Aplikacja JBL Headphones, Automatyczne parowanie, Funkcja Personi-Fi 3.0, IP54, Połączenie wielopunktowe, Smart Ambient, Sterowanie muzyką |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj mikrofonu | wbudowany |
| Przeznaczenie | Do biegania, Do biura, Do podróży, Do telefonów, Na rower, Na siłownię |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze | USB typ C |
| Wodoodporność | wodoodporne |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | ANC |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
| EAN | 1200130016356 |
Gdzie kupić:
Najtańsze produkty: Słuchawki do biegania, Kolor: czarne - Ranking
1. Baseus Eli Sport 1 Bluetooth 5.3 czarny
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | dokanałowe |
| Typ | bezprzewodowe, True Wireless |
| Częstotliwość min. | Do telefonów, do 30, Douszne, Bluetooth, 20, 20000, Nie, Tak, Czarny |
| Częstotliwość maks. | Do telefonów, do 30, Douszne, Bluetooth, 20, 20000, Nie, Tak, Czarny |
| Waga | 83 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Czas pracy | 7,5 h |
| dodatkowe informacje | Wodoszczelność (IPX4) |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar membrany | 16,2 mm |
| Przeznaczenie | do telefonów, na siłownię, do biegania, na rower |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Komunikacja | Bluetooth: 5.3 |
| Złącze | USB typu-C, - 1 szt. |
| Wodoodporność | IPX4 |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | nie |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
| EAN | 6932172648275 |
Gdzie kupić:
2. BASEUS Bowie WM02 Czarne
Zalety
- Lekkie i kompaktowe
- 5 godzin pracy
- Bluetooth bezprzewodowe
- Wbudowany mikrofon
- Uniwersalne zastosowanie
Wady
- Brak redukcji szumów
- Brak regulacji głośności
- Brak przewodowego połączenia
Opinie
Baseus Bowie WM02 to kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które wygodnie się nosi i łatwo przechowuje.
Słuchawki oferują szerokie pasmo przenoszenia i czułość na poziomie 108 dB/mW, dzięki czemu sprawdzą się zarówno do muzyki, jak i rozmów.
Model WM02 dzięki komunikacji Bluetooth, mikrofonowi i niewielkiej wadze jest uniwersalny i sprawdzi się zarówno podczas treningu, jak i codziennych rozmów.
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | dokanałowe |
| Typ | bezprzewodowe |
| Częstotliwość min. | 20 Hz |
| Częstotliwość maks. | 20000 Hz |
| Czułość | 108 dB/mW |
| Impedancja | 32 |
| Waga | 33 g |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | Nie |
| Czas pracy | 5 h |
| dodatkowe informacje | Do telefonów, do 5, Dokanałowe, Bluetooth, 20, 20000, 108, Nie, Nie, Czarny |
| Kolor | czarny |
| Przeznaczenie | uniwersalne, do telefonu, sportowe |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącze | USB typ C |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Dokanałowe |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
| EAN | 6932172613303 |
3. PHILIPS TAA6709BK/00 Wodoodporne Czarno-czerwony
Zalety
- Wodoodporność IP55
- Stabilne połączenie Bluetooth 5.3
- Długi czas pracy 28h
- Bezpieczne zaczepy nauszne
- Szybkie ładowanie 5 minut
Wady
- Brak aktywnej redukcji szumów
- Brak danych o czułości
Opinie
Słuchawki PHILIPS TAA6709BK/00 dobrze sprawdzają się podczas aktywności fizycznej dzięki wodoodporności IP55 i stabilnym zaczepom, a otwarta konstrukcja pozwala zachować kontakt z otoczeniem.
Etui ładujące zapewnia do 28 godzin działania, a sterowanie dotykowe i możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie zwiększają komfort użytkowania na co dzień.
Dostępne szczegóły:
| Rodzaj | Dokanałowe z zaczepem |
| Typ | BEZPRZEWODOWE |
| Częstotliwość min. | Dla sportowców, Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię, do 28, Direct pitch - powietrzne, Bluetooth, 150, 20000, 91, Nie, Tak, Czarno-czerwony |
| Częstotliwość maks. | Dla sportowców, Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię, do 28, Direct pitch - powietrzne, Bluetooth, 150, 20000, 91, Nie, Tak, Czarno-czerwony |
| Czułość | Brak danych |
| Impedancja | 16 |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Czas pracy | do 28h |
| dodatkowe informacje | Asystent głosowy, Automatyczne parowanie, Dedykowana aplikacja, IP55, Połączenie wielopunktowe, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką, Szybkie ładowanie, Zasięg: 10 m |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Rodzaj mikrofonu | wbudowany |
| Przeznaczenie | Dla sportowców, Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię |
| Pasmo przenoszenia | 150-20 000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącze | USB typ C |
| Wodoodporność | TAK |
| Aktywna redukcja szumów (ANC) | Nie |
| Konstrukcja | Douszne |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth |
| EAN | 4895229144583 |
Jestem wielką fanką biegania i testowałam już wiele różnych słuchawek. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro to obecnie mój faworyt, zwłaszcza za tę cenę. Dobrze trzymają się w uszach, co jest kluczowe podczas intensywnego treningu. Jednak czasami denerwuje mnie ich bateria, która mogłaby trzymać nieco dłużej. A jeśli chodzi o Technics EAH-A800E-K, to za 740 zł oczekiwałabym cudów, ale na razie nie miałam przyjemności ich przetestować. Ktoś z Was miał z nimi do czynienia?
Xiaomi Mi True Wireless 2 Pro czarne: Słuchawki bardzo dobre. Jedyny minus to mała pojemność baterii (ok 4-5h słuchania muzyki).
Xiaomi Mi True Wireless 2 Pro czarne: polecam, świetne słuchawki